
Електронні кухонні ваги до 10 кг з LED-дисплеєм та функцією тари SF-400
Продавець: Kanctovar
199 ₴259 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності10 замовлень
Артикул: 7494-1/GR
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 2 відгуків покупців для «Електронні кухонні ваги до 10 кг з LED-дисплеєм та функцією тари SF-400». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →🔍 Схожі товари
Більше →📋 Технічні характеристики
| Вид кухонных весов | электронные |
| Максимальный вес | 10 кг |
| Конструкция тары | платформа |
| Материал тары | пластик |
| Точность измерения | 1 г |
| Тип элементов питания | 2 AA |
| Состояние | Новое |
| Цвет | Белый |
| Дисплей | Да |
| Функция автоотключения | Да |
| Материал корпуса | Пластик |
| Единицы измерения | Килограммы, Грамм |
| Цвет корпуса | Белый |
| Высота | 40 мм |
| Ширина | 154 мм |
| Глубина | 223 мм |
💬 Відгуки покупців (2)
2024-10-04
2023-12-04
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко зв'язались, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності





