
Електронні ювелірні ваги (0,01 г – 200 г)
Продавець: Vint
160 ₴318 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності30 замовлень
Артикул: code751
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Електронні ювелірні ваги (0,01 г – 200 г)». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →🔍 Схожі товари
Більше →📋 Технічні характеристики
| Производитель | Медика |
| Страна производитель | Китай |
| Точность измерения | 0.01 г |
| Максимальный вес | 0.2 кг |
| Автоматическое отключение | Через 30 секунд |
| Вес нетто | 109 гр |
| Вес упаковки | 117 гр |
| Диапазон | 0-200 гр |
| Единицы измерения | гр, oz, t1, CT |
| Наименование товара | Компактные электронные весы с синей подсветкой |
| Питание | 2 батарейки ААА (в комплекте) |
| Применение | Взвешивание ювелирных изделий, чая, медицинских препаратов и др. |
| Размер упаковки | 130 x 65 x 20 мм |
| Размеры | 120 x 62 x 20 мм |
| Тип | Электронные весы |
| Точность | 0.01 гр |
| Цвет | Серебряный |
💬 Відгуки покупців (1)
2026-03-10
Переваги
Товар не відправили





