
Електронний годинник DS-6608 з фоторамкою та будильником – настільний годинник 2 в 1 з LED-дисплеєм.
Продавець: Primetorg
372,6 ₴414 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності10 замовлень
Артикул: 7570-6255
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Електронний годинник DS-6608 з фоторамкою та будильником – настільний годинник 2 в 1 з LED-дисплеєм.». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →📋 Технічні характеристики
| Страна производитель | Китай |
| Тип часов | Настольные |
| Состояние | Новое |
| Тип механизма | Электронный |
| Индикация времени | Электронная/цифровая |
| Радио | Нет |
| Форма | Прямоугольная |
| Материал корпуса | Пластик |
| Цвет корпуса | Черный |
| Цвет циферблата | Зеленый |
| Циферблат | Арабские цифры |
| Лунный календарь | Нет |
| Барометр | Нет |
| Термометр | Да |
| Подсветка | Да |
| Тип будильника | звуковой сигнал |
| Тип питания | Батарейки |
| Тип управления | Электронное |
| Функция календаря | Да |
| Ширина | 170 мм |
| Глубина | 25 мм |
| Высота | 180 мм |
💬 Відгуки покупців (1)
2025-10-29
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності


