
Електронний годинник настільний з проекцією RD-1 Будильник-годинник світлодіодний з LED освітленням
Продавець: Kanctovar
369 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності30 замовлень
Артикул: 01554/D
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 2 відгуків покупців для «Електронний годинник настільний з проекцією RD-1 Будильник-годинник світлодіодний з LED освітленням». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →🔍 Схожі товари
Більше →📋 Технічні характеристики
| Тип часов | Настольные |
| Состояние | Новое |
| Тип механизма | Электронный |
| Индикация времени | Светодиодная |
| Радио | Да |
| Форма | Прямоугольная |
| Материал корпуса | Пластик |
| Цвет корпуса | Черный |
| Маятник | нет |
| Лунный календарь | Нет |
| Барометр | Да |
| Термометр | Нет |
| Подсветка | Да |
| Тип будильника | звуковой сигнал |
| Рабочие диапазоны частот | FM |
| Тип питания | Сеть 220 В |
| Тип управления | Электронное |
| Функция календаря | Да |
| Глубина | 22 мм |
| Диаметр | 188 мм |
| Высота | 95 мм |
| Длина | 183 мм |
💬 Відгуки покупців (2)
2024-06-21
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко зв'язались, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності2024-03-13
Переваги
Гарне обслуговування, Швидко зв'язались



