
Електронний графічний кольоровий LCD планшет для запису та малювання Maxland Color Writing Tablet 8.5
Продавець: Kanctovar
199 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності10 замовлень
Артикул: 7290/GR
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Електронний графічний кольоровий LCD планшет для запису та малювання Maxland Color Writing Tablet 8.5». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →📋 Технічні характеристики
| Производитель | Maxland |
| Страна производитель | Китай |
| Вес | 113 г |
| Диагональ экрана устройства | 8.5" |
| Длина | 225 мм |
| Состояние | Новое |
| Тип | Графический планшет |
| Толщина | 5 мм |
| Цвет | Разные цвета |
| Ширина | 145 мм |
💬 Відгуки покупців (1)
2023-07-01
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко зв'язались, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності


