
Електронний лічильник імпульсів JDM11-6H 220В
Продавець: Big Lavka
471,75 ₴629 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності20 замовлень
Артикул: 2П1003-051-00
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Електронний лічильник імпульсів JDM11-6H 220В». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →📋 Технічні характеристики
| Производитель | Digital |
| Страна производитель | Китай |
| Вес | 0.065 кг |
| Высота | 40 мм |
| Длина | 70 мм |
| Защита оборудования от воды и пыли IP | IP65 |
| Количество каналов счета | 1 |
| Количество режимов счета | 1 |
| Максимальная рабочая температура | 50 °С |
| Максимальный диапазон счета | 999999 |
| Минимальная рабочая температура | -10 °С |
| Минимальный диапазон счета | 1 |
| Потребляемая мощность | 2 Вт |
| Применение счетчика | Учет количества срабатываний механизмов |
| Состояние | Новое |
| Ширина | 56 мм |
💬 Відгуки покупців (1)
2026-03-18
Переваги
Гарне обслуговування, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності


