
Електронний настінний сканер FORIOT 5 в 1 Сірий
Продавець: Big Lavka
673,5 ₴898 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності20 замовлень
Артикул: 2П1013-987-00
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 4 відгуків покупців для «Електронний настінний сканер FORIOT 5 в 1 Сірий». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →📋 Технічні характеристики
| Производитель | Bautech |
| Страна производитель | Китай |
| Вес | 156 г |
| Высота | 35 мм |
| Длина | 180 мм |
| Индикация | Световая/Звуковая |
| Монитор | ЖК |
| Напряжение | 9 В |
| Питание | Батарейки одноразовые |
| Подсветка дисплея | Да |
| Состояние | Новое |
| Цветность монитора | Черно-белый |
| Ширина | 80 мм |
💬 Відгуки покупців (4)
2026-03-27
До продавця питань не має, а до товару є. Замовляв Електронний настінний сканер FORIOT 5 в 1 Сірий. Тупо дитяча іграшка. Електричну мережу ( дріт під напругою) під товщиною штукатурки п'ять міліметрів НЕ БАЧИТЬ. Електричну теплу підлогу під плиткою , під товщиною 10-12 мм теж. Бачить тільки металевий профіль під гіпсокартоном. Сканер не рекомендую.
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності2025-02-08
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко зв'язались, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності2024-12-21
Переваги
Швидко зв'язались2024-11-10



