
Електронний сейф 31х20х20 см зі сталі з фетровою вставкою та запасним ключем Malatec
Продавець: Kanctovar
1 399 ₴1 899 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності10 замовлень
Артикул: DT-138/DT
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Електронний сейф 31х20х20 см зі сталі з фетровою вставкою та запасним ключем Malatec». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →📋 Технічні характеристики
| Производитель | MALATEC |
| Тип замка | Механический ключевой, Электронный кодовый |
| Цвет | Черный |
| Количество секций | 1 |
| Внешняя высота | 200 мм |
| Внешняя ширина | 310 мм |
| Внешняя глубина | 200 мм |
| Внутренний объем | 10 л |
💬 Відгуки покупців (1)
2025-10-16



