
Електронний цифровий годинник-проєктор VST-896S-4 з будильником, датою та термометром 9091 SN27
Продавець: Sense
306 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності60 замовлень
Артикул: 896S-4
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Електронний цифровий годинник-проєктор VST-896S-4 з будильником, датою та термометром 9091 SN27». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →
Подушка ортопедична "Метелик" Подушка для сну з ефектом пам'яті (pillow-04) SN27

Кріплення для ТВ V-Star з поворотом 14-42 302W SN27

Душ портативний, кемпінговий з помпою на акумуляторі USB Travel shower 2200 мАг SN27

Акумуляторна мийка високого тиску 48 V + 2 АКБ / Пістолет для миття автомобіля/розпилювач води SN27
🔍 Схожі товари
Більше →📋 Технічні характеристики
| Производитель | VST |
| Индикация времени | Электронная/цифровая |
| Высота | 50 мм |
| Глубина | 90 мм |
| Цвет корпуса | Черный |
| Цвет циферблата | Зеленый |
| Радио | Да |
| Состояние | Новое |
| Термометр | Да |
| Тип будильника | звуковой сигнал |
| Тип часов | Настольные |
| Тип питания | Сеть 220 В, Батарейки |
| Тип механизма | Электронный |
| Форма | Прямоугольная |
| Функция календаря | Да |
| Циферблат | Арабские цифры |
| Ширина | 180 мм |
| Вес | 0.15 |
💬 Відгуки покупців (1)
2026-03-16

