
Електрообігрівач E68S з дистанційним керуванням / Тепловентилятор / Дуйка / Електрообігрівач
Продавець: GoodChoise
799,32 ₴1 141,88 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності10 замовлень
Артикул: 234586677
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 2 відгуків покупців для «Електрообігрівач E68S з дистанційним керуванням / Тепловентилятор / Дуйка / Електрообігрівач». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →
ШІ 72Комплект 2шт Кабель живлення для роутера з 5B до 12В від павербанка USB-DC / Шнур для вай фай роутера
ШІ 75Електрична щітка для прибирання 5в1 Magic Brush / Універсальна бездротова щітка з насадками для ванної
ШІ 80Портативний душ, 6000 мАг, MY-880 / Мобільний душ для кемпінгу / Душ з цифровим індикатором температури
ШІ 90Бездротовий масажер для шиї та плечей, з підігрівом, 10 режимів, USB / Електричний масажер для спини / Електромасажер
📋 Технічні характеристики
| Потребляемая мощность | 1200 Вт |
| Мощность обогрева | 1200 Вт |
| Рекомендуемая площадь помещения | 30 кв.м |
| Количество режимов работы | 2 |
| Тип управления | Механическое |
| Тип установки | Напольный, Настольный |
| Состояние | Новое |
| Цвет | Белый |
| Регулировка скорости | Да |
| Терморегулятор | Да |
| Индикатор работы | Да |
| Индикатор температуры | Да |
| Таймер | Да |
| Пульт дистанционного управления | Да |
| Материал корпуса | Пластик |
| Высота | 325 мм |
| Ширина | 118 мм |
| Вес | 1.1 кг |
💬 Відгуки покупців (2)
2026-01-08
Переваги
Товару не було в наявності2026-01-06
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності