
Електропростирадло 120x155 см з рівномірним нагріванням та захистом від перегріву Сіра
Продавець: Velotrend
499 ₴999 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності130 замовлень
Артикул: 0193/МК
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Електропростирадло 120x155 см з рівномірним нагріванням та захистом від перегріву Сіра». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →
ШІ 76Повербанк на 100 000 mAh зі швидким заряджанням і світлодіодною підсвіткою
ШІ 95Електропростирадло 160*120см 2 режими підігріву простирадло з підігрівом
ШІ 95Електропростирадло 160*180см 2 режими підігріву простирадла з підігрівом
ШІ 92Електропростирадло 160*90см 2 режими підігріву простирадла з підігрівом
📋 Технічні характеристики
| Время нагрева | 10 мин |
| Длина | 155 см |
| Защита от перегрева | Да |
| Машинная стирка | Нет |
| Питание | Сеть 220В |
| Потребляемая мощность | 100 Вт |
| Тип | Электрические простыни |
| Функция автоотключения | Нет |
| Цвет | Серый |
| Ширина | 120 см |
💬 Відгуки покупців (1)
2026-03-14