
Електропростирадло 150х120 см з сумкою Electric Blanket сірий картатий HP227
Продавець: HappyHouse
400 ₴533,6 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності60 замовлень
Артикул: 1179PRSTNC15
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 2 відгуків покупців для «Електропростирадло 150х120 см з сумкою Electric Blanket сірий картатий HP227». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →
ШІ 82Термоустілки для ніг хімічні Foot Warmers MEN р. 40-44 HP227
ШІ 75Кабель для роутера 12v Підвищувальний кабель для живлення Wi-Fi роутера від PowerBank або USB-джерела з переобразом HP227
ШІ 74Лампочка з акумулятором 2x18650 MHZ 20W 8442 HP227
ШІ 20Повербанк Power Bank 20000mAh з індикатором заряду виходом на 2-USB XGRO1O HP227
🔍 Схожі товари
Більше →📋 Технічні характеристики
| Питание | Сеть 220В |
| Защита от перегрева | Да |
| Цвет | Серый |
| Количество температурных режимов | 2 |
| Машинная стирка | Нет |
| Размер | Полуторный |
| Потребляемая мощность | 86 Вт |
| Тип | Электрические простыни |
| Длина | 150 мм |
| Длина шнура | 1 |
| Ширина | 120 мм |
💬 Відгуки покупців (2)
2026-02-06
2026-01-18
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності
