
Електропростирадло 160*120см 2 режими підігріву простирадло з підігрівом
Продавець: Kanctovar
599 ₴799 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності530 замовлень
Артикул: 150-120-1/DT
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 6 відгуків покупців для «Електропростирадло 160*120см 2 режими підігріву простирадло з підігрівом». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →🔍 Схожі товари
Більше →📋 Технічні характеристики
| Страна производитель | Турция |
| Количество температурных режимов | 2 |
| Максимальная температура нагрева | 55 град. |
| Минимальная температура нагрева | 35 град. |
| Размер | Полуторный |
| Длина | 160 см |
| Ширина | 120 см |
| Машинная стирка | Нет |
| Питание | Сеть 220В |
| Потребляемая мощность | 50 Вт |
| Длина шнура | 1 м |
| Цвет | Разные цвета |
| Тип | Электрические простыни |
💬 Відгуки покупців (6)
2025-10-31
Переваги
Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності2025-10-24
Усе добре,усе сподобалось,товар сподобався,обслуговування гарне.
Переваги
Гарне обслуговування, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності2025-10-10
Велике дякую. Товар приїхав швидко , працює добре)
Переваги
Актуальний опис, Швидко відправили, Актуальна ціна, Товар був у наявності2025-10-02
Дякую за якість і швидкість 🥰❤️🙏
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності2025-10-01
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Актуальна ціна2025-10-01
Я нескасовував нічого




