
Електропростирадло 160*180 см двоспальне простирадло з підігрівом
Продавець: Fenix Shops
799 ₴1 000 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності470 замовлень
Артикул: 4008
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 11 відгуків покупців для «Електропростирадло 160*180 см двоспальне простирадло з підігрівом». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →
ШІ 80Тример VINTAGE Т9 БУДДА зі знімним акумулятором професійна машинка для стрижки волосся вусів та бороди
ШІ 85Бездротові сенсорні навушники Bluetooth A6S Чорні
ШІ 94Набір дисків 4 шт (75 мм) для міні болгарки по металу, по дереву, по бетону, шліфувальний
ШІ 81Портативний міні кондиціонер зволожувач повітря 3 в 1 Arctic Air Ultra 10 Вт з USB і LED-підсвіткою
📋 Технічні характеристики
| Количество температурных режимов | 2 |
| Максимальная температура нагрева | 55 град. |
| Минимальная температура нагрева | 35 град. |
| Время нагрева | 10 мин |
| Размер | Двуспальный |
| Длина | 180 см |
| Ширина | 160 см |
| Машинная стирка | Нет |
| Функция автоотключения | Да |
| Защита от перегрева | Да |
| Таймер | Да |
| Питание | Сеть 220В |
| Длина шнура | 2 м |
| Цвет | Синий |
| Гарантийный срок | 3 мес |
| Тип | Электрические простыни |
💬 Відгуки покупців (11)
2026-03-11
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності2026-01-30
2025-10-31
Переваги
Актуальний опис, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності2025-10-31
Чудово
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальна ціна2025-10-28
Дякую вам за якісні простирадла. Товар прийшло гарної якості, колір повністю відповідає фото. Я дуже задоволена покупкою за таку ціну. Рекомендую всім цього продавця, ви не пошкодуєте!!! Дякую вам!!!
Переваги
Актуальна ціна, Товар був у наявності2025-10-27
Переваги
Гарне обслуговування, Швидко відправили, Товар був у наявності2025-10-23
Простить добре гріє,якість не погана,швидка доставка.
Переваги
Швидко відправили2025-10-22
Переваги
Актуальна ціна2025-10-17
Гарна якість ,Рекомендую електро простирадло !Але : в описі довжина шнура 2м а по факту 130 см ,трішки розчарована бо була актуальна саме довжина проводу .
2025-10-17
Дякую за дуже гарне обслуговування та швидкість відправлення
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко відправили, Актуальна ціна2025-10-13
Дякую