
Електропростирадло 160*180см простирадло з підігрівом 2 режими підігріву
Продавець: Kanctovar
799 ₴999 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності70 замовлень
Артикул: GB4906-2/DT
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Електропростирадло 160*180см простирадло з підігрівом 2 режими підігріву». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →🔍 Схожі товари
Більше →📋 Технічні характеристики
| Количество температурных режимов | 2 |
| Максимальная температура нагрева | 55 град. |
| Минимальная температура нагрева | 35 град. |
| Размер | Двуспальный |
| Длина | 180 см |
| Ширина | 160 см |
| Машинная стирка | Нет |
| Таймер | Нет |
| Питание | Сеть 220В |
| Потребляемая мощность | 50 Вт |
| Длина шнура | 1 м |
| Цвет | Разные цвета |
| Вес | 1700 г |
| Тип | Электрические простыни |
💬 Відгуки покупців (1)
2024-11-28
все добре отримав
Переваги
Гарне обслуговування



