
Електропростирадло 160*90см 2 режими підігріву простирадла з підігрівом
Продавець: Kanctovar
499 ₴699 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності500 замовлень
Артикул: 150-70-2/DT
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 8 відгуків покупців для «Електропростирадло 160*90см 2 режими підігріву простирадла з підігрівом». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →🔍 Схожі товари
Більше →📋 Технічні характеристики
| Страна производитель | Турция |
| Количество температурных режимов | 2 |
| Максимальная температура нагрева | 55 град. |
| Минимальная температура нагрева | 35 град. |
| Размер | Односпальный |
| Длина | 160 см |
| Ширина | 120 см |
| Машинная стирка | Нет |
| Питание | Сеть 220В |
| Потребляемая мощность | 50 Вт |
| Длина шнура | 1 м |
| Цвет | Разные цвета |
| Тип | Электрические простыни |
💬 Відгуки покупців (8)
2026-02-16
Дуже задоволена замовленням! Дякую за швидку відправку🙏 Це дуже крута моя зимова покупка!❤️❤️❤️
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності2026-02-04
Найкращі враження. Клієнторієнтованість на вищому рівні.
2026-01-16
Гарний товар.
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності2026-01-14
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності2025-10-07
Переваги
Актуальний опис, Швидко відправили, Актуальна ціна2025-09-01
Дякую за електропростирадло)
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності2025-08-17
Нибуло в наявності потрібного розміру.
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Ввічливий продавець2024-12-21
Переваги
Актуальний опис, Швидко зв'язались, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності



