
Електропростирадло 160*90см простирадло з підігрівом 2 режими підігріву
Продавець: Velotrend
499 ₴899 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності70 замовлень
Артикул: GB4706-2/DT
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 3 відгуків покупців для «Електропростирадло 160*90см простирадло з підігрівом 2 режими підігріву». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →
ШІ 76Повербанк на 100 000 mAh зі швидким заряджанням і світлодіодною підсвіткою
ШІ 95Електропростирадло 160*120см 2 режими підігріву простирадло з підігрівом
ШІ 95Електропростирадло 160*180см 2 режими підігріву простирадла з підігрівом
ШІ 92Електропростирадло 160*90см 2 режими підігріву простирадла з підігрівом
📋 Технічні характеристики
| Длина | 160 см |
| Длина шнура | 1 м |
| Защита от перегрева | Да |
| Количество температурных режимов | 2 |
| Максимальная температура нагрева | 55 град. |
| Машинная стирка | Нет |
| Минимальная температура нагрева | 35 град. |
| Питание | Сеть 220В |
| Потребляемая мощность | 50 Вт |
| Размер | Односпальный |
| Тип | Электрические простыни |
| Цвет | Разные цвета |
| Ширина | 90 см |
💬 Відгуки покупців (3)
2026-02-04
Спасибо , отказался
2026-01-22
Дякую за простирадло з підігрівом,але бажано добавити перехідник з японської плоскої вилки на українську.
2026-01-21
Переваги
Гарне обслуговування, Швидко відправили