
Електропростирадло простирадло Isithan NEO 150х120 см з підігрівом Туреччина, Електричне простирадло
Продавець: Kanctovar
599 ₴799 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності50 замовлень
Артикул: 0072-1/МК
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Електропростирадло простирадло Isithan NEO 150х120 см з підігрівом Туреччина, Електричне простирадло». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →📋 Технічні характеристики
| Производитель | ISITHAN |
| Страна производитель | Турция |
| Количество температурных режимов | 2 |
| Максимальная температура нагрева | 55 град. |
| Минимальная температура нагрева | 35 град. |
| Размер | Двуспальный |
| Длина | 150 см |
| Ширина | 120 см |
| Машинная стирка | Нет |
| Функция автоотключения | Нет |
| Таймер | Нет |
| Питание | Сеть 220В |
| Потребляемая мощность | 80 Вт |
| Длина шнура | 1.5 м |
| Цвет | Разные цвета |
| Вес | 800 г |
| Тип | Электрические простыни |
💬 Відгуки покупців (1)
2025-02-20
Переваги
Гарне обслуговування, Швидко зв'язались, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна


