
Електропростирадло YASAM 120х160 см Бежева YU227
Продавець: YouShine
535 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності20 замовлень
Артикул: 120X160SMPRSTNC22
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Електропростирадло YASAM 120х160 см Бежева YU227». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →
ШІ 45Світлодіодна Led стрічка 3528 RGB 10 метрів на самоклеючій основі з пультом і блоком живлення YU227
ШІ 78Портативна туристична газова плита з п'єзопідпалом Happy Home BDZ-155-A з пластиковим кейсом YU227
ШІ 85М'яка іграшка Стіч (Stich) з мультфільму Ліло та Стіч, дихає, світиться, колискова YU227
ШІ 75Вішалка-стійка для одягу підлогова подвійна телескопічна Double-Pole Clothes-Black horse YU227
🔍 Схожі товари
Більше →📋 Технічні характеристики
| Производитель | Yasam |
| Страна производитель | Китай |
| Длина | 160 см |
| Питание | Сеть 220В |
| Защита от перегрева | Да |
| Цвет | Бежевый |
| Количество температурных режимов | 2 |
| Максимальная температура нагрева | 55 град. |
| Машинная стирка | Нет |
| Размер | Полуторный |
| Тип | Электрические простыни |
| Ширина | 120 см |
💬 Відгуки покупців (1)
2025-10-07
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності


