
Електропростирадло/простирадло з підігрівом, Розмір 160x180 см HP227
Продавець: HappyHouse
486 ₴607,2 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності20 замовлень
Артикул: 233DT160180
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Електропростирадло/простирадло з підігрівом, Розмір 160x180 см HP227». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →
ШІ 82Термоустілки для ніг хімічні Foot Warmers MEN р. 40-44 HP227
ШІ 75Кабель для роутера 12v Підвищувальний кабель для живлення Wi-Fi роутера від PowerBank або USB-джерела з переобразом HP227
ШІ 74Лампочка з акумулятором 2x18650 MHZ 20W 8442 HP227
ШІ 20Повербанк Power Bank 20000mAh з індикатором заряду виходом на 2-USB XGRO1O HP227
🔍 Схожі товари
Більше →📋 Технічні характеристики
| Машинная стирка | Нет |
| Питание | Сеть 220В |
| Размер | Двуспальный |
| Тип | Электрические простыни |
| Цвет | Разные цвета |
| Длина | 160 мм |
| Длина шнура | 1 |
| Ширина | 180 мм |
💬 Відгуки покупців (1)
2026-01-18
Вежливый и культурный продавец.
Переваги
Ввічливий продавець


