
Електропростирадло/простирадло з підігрівом, Розмір 160x80 см SN27
Продавець: Sense
342 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності110 замовлень
Артикул: 233DT16080
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 3 відгуків покупців для «Електропростирадло/простирадло з підігрівом, Розмір 160x80 см SN27». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →
Подушка ортопедична "Метелик" Подушка для сну з ефектом пам'яті (pillow-04) SN27

Кріплення для ТВ V-Star з поворотом 14-42 302W SN27

Душ портативний, кемпінговий з помпою на акумуляторі USB Travel shower 2200 мАг SN27

Акумуляторна мийка високого тиску 48 V + 2 АКБ / Пістолет для миття автомобіля/розпилювач води SN27
🔍 Схожі товари
Більше →📋 Технічні характеристики
| Машинная стирка | Нет |
| Питание | Сеть 220В |
| Размер | Односпальный |
| Тип | Электрические простыни |
| Цвет | Разные цвета |
| Длина | 160 мм |
| Длина шнура | 1 |
| Ширина | 80 мм |
💬 Відгуки покупців (3)
2026-03-26
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко відправили2026-03-25
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності2026-03-12



