
Електросамокат Crosser T4 1000 Вт з амортизаційною вилкою та сидінням.
Продавець: Kanctovar
26 500 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності40 замовлень
Артикул: Crosser T4 Аморт-вилка
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 3 відгуків покупців для «Електросамокат Crosser T4 1000 Вт з амортизаційною вилкою та сидінням.». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →📋 Технічні характеристики
| Производитель | Crosser |
| Вес | 20 кг |
| Вид шины | Пневматическая |
| Время зарядки | 4 час |
| Высота рулевой стойки | 115 см |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Год выпуска | 2021 |
| Диаметр колеса | 10 мм |
| Дистанция пробега | 45 км |
| Емкость батареи | 12500 мА/ч |
| Конструкция | Складная |
| Максимальная нагрузка | 150 кг |
| Максимальная скорость | 45 км/ч |
| Материал рамы | Алюминий |
| Мощность электродвигателя | 1000 Вт |
| Особенности | Амортизатор, Ручной тормоз, Подножка, Съемное сиденье |
| Передний/Задний свет | Светодиодный фонарь |
| Состояние | Новое |
| Тип батареи | Литиевая |
| Цвет | Черный |
💬 Відгуки покупців (3)
2023-07-22
Електросамокат Т-4 привели до готовності за 10 хвилин. Все працює, претензій немає! Дякую продавцеві!
2023-06-21
2023-06-11
Переваги
Актуальна ціна, Товар був у наявності


