
Електросамокат для дітей від 12 років та дорослих EL-X1-60 АКБ 7.8А 36V колеса з накачуванням Сірий
Продавець: Kanctovar
15 000 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності10 замовлень
Артикул: 00213/237
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Електросамокат для дітей від 12 років та дорослих EL-X1-60 АКБ 7.8А 36V колеса з накачуванням Сірий». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →📋 Технічні характеристики
| Вес | 12.5 кг |
| Вид шины | Пневматическая |
| Время зарядки | 4 час |
| Высота рулевой стойки | 115 см |
| Год выпуска | 2021 |
| Диаметр колеса | 230 мм |
| Дистанция пробега | 25 км |
| Конструкция | Складная |
| Максимальная нагрузка | 100 кг |
| Максимальная скорость | 25 км/ч |
| Материал рамы | Алюминий |
| Мощность электродвигателя | 350 Вт |
| Особенности | Амортизатор, Ручной тормоз, Подножка |
| Передний/Задний свет | Светодиодный фонарь |
| Состояние | Новое |
| Тип батареи | Литиевая |
| Цвет | Серый |
💬 Відгуки покупців (1)
2024-05-21
гарний і зручний самокат
Переваги
Швидко зв'язались, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності


