
Електросамокат EL-16AH 48V на 850W Tesla 16000 з круглим спідометром та сидінням Чорний
Продавець: Kanctovar
26 890 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності30 замовлень
Артикул: 00210/237
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Електросамокат EL-16AH 48V на 850W Tesla 16000 з круглим спідометром та сидінням Чорний». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →🔍 Схожі товари
Більше →📋 Технічні характеристики
| Производитель | Tesla |
| Вес | 20 кг |
| Вид шины | Пневматическая |
| Возрастная группа | Взрослая |
| Время зарядки | 6 час |
| Диаметр колеса | 10 мм |
| Дистанция пробега | 60 км |
| Емкость батареи | 16000 мА/ч |
| Конструкция | Складная |
| Максимальная нагрузка | 150 кг |
| Максимальная скорость | 50 км/ч |
| Материал рамы | Металл |
| Мощность электродвигателя | 850 Вт |
| Особенности | Съемное сиденье, Амортизатор, Ручной тормоз, Подножка |
| Передний/Задний свет | Светодиодный фонарь |
| Рекомендуемая предельная скорость | 45 км/ч |
| Состояние | Новое |
| Тип батареи | Литиевая |
| Цвет | Черный |
💬 Відгуки покупців (1)
2024-03-13
Все просто супер я задоволений




