
Електросамокат Scooter E9 Max 500W з амортизаційною вилкою 10″ дюймів
Продавець: Kanctovar
18 499 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності20 замовлень
Артикул: E9 Pro-1/NG
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 2 відгуків покупців для «Електросамокат Scooter E9 Max 500W з амортизаційною вилкою 10″ дюймів». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →🔍 Схожі товари
Більше →📋 Технічні характеристики
| Производитель | Scooter |
| Вес | 16 кг |
| Вид шины | Пневматическая |
| Время зарядки | 6 час |
| Высота рулевой стойки | 98 см |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Год выпуска | 2023 |
| Диаметр колеса | 10 мм |
| Дистанция пробега | 40 км |
| Емкость батареи | 10000 мА/ч |
| Конструкция | Складная |
| Максимальная нагрузка | 120 кг |
| Максимальная скорость | 45 км/ч |
| Материал рамы | Алюминий |
| Мощность электродвигателя | 400 Вт |
| Особенности | Амортизатор, Ручной тормоз, Подножка, Съемное сиденье |
| Передний/Задний свет | Светодиодный фонарь |
| Состояние | Новое |
| Тип батареи | Литиевая |
| Цвет | Черный |
💬 Відгуки покупців (2)
2024-05-11
Переваги
Гарне обслуговування2024-04-30
Переваги
Актуальний опис, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності



