
Електросамоокат Crosser T4 Turbo круглий сірдометр з сидінням - Чорний
Продавець: Kanctovar
33 999 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності10 замовлень
Артикул: T4 Turbo
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Електросамоокат Crosser T4 Turbo круглий сірдометр з сидінням - Чорний». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →📋 Технічні характеристики
| Производитель | Crosser |
| Вес | 20 кг |
| Вид шины | Пневматическая |
| Время зарядки | 4 час |
| Высота рулевой стойки | 115 см |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Год выпуска | 2021 |
| Диаметр колеса | 10 мм |
| Дистанция пробега | 50 км |
| Емкость батареи | 15000 мА/ч |
| Конструкция | Складная |
| Максимальная нагрузка | 150 кг |
| Максимальная скорость | 60 км/ч |
| Материал рамы | Алюминий |
| Мощность электродвигателя | 1500 Вт |
| Особенности | Амортизатор, Ручной тормоз, Подножка, Съемное сиденье |
| Передний/Задний свет | Светодиодный фонарь |
| Состояние | Новое |
| Тип батареи | Литиевая |
| Цвет | Черный |
💬 Відгуки покупців (1)
2024-03-08
Переваги
Гарне обслуговування, Ввічливий продавець, Товар був у наявності


