
Електрошашличниця DOMOTEC MS-7783 червона ART:7134 на 6 шампурів, настільний гриль для шашлику
Продавець: Primetorg
1 228,67 ₴1 241,08 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності20 замовлень
Артикул: 13348
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 7 відгуків покупців для «Електрошашличниця DOMOTEC MS-7783 червона ART:7134 на 6 шампурів, настільний гриль для шашлику». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →📋 Технічні характеристики
| Производитель | Domotec |
| Сфера использования | Для дома |
| Тип шашлычницы | Вертикальная |
| Форма | Цилиндрическая |
| Материал корпуса шашлычницы | Нержавеющая сталь |
| Расположение шампуров | Вертикальное |
| Вместимость шампуров | 6-10 (шт) |
| Автоматическое вращение шампуров | Да |
| Максимальная масса одновременной загрузки | 1.5 кг |
| Максимальное время приготовления при полной загрузке | 15 мин |
| Максимальное время разогрева до рабочей температуры | 5 мин |
| Напряжение | 220 В |
| Состояние | Новое |
| Длина | 21 мм |
| Ширина | 21 мм |
| Высота | 40 мм |
| Вес | 2.2 кг |
| Шампуры | 6 шт |
| Цвет корпуса | Красный |
💬 Відгуки покупців (7)
2026-02-12
Переваги
Швидко відправили, Ввічливий продавець2026-02-12
Спасибі
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності2026-02-10
Переваги
Швидко відправили2026-02-07
Дякую вам за хороший товар,та його цілісність!👍
Переваги
Швидко відправили, Товар був у наявності2026-02-07
Все отримала,але ще не пробувала,треба бути вдома і зловити світло щоб було. Як спробую відпишу ще.
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності2026-01-16
2025-12-21
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності


