
Електрошашличниця вертикальна на 6 шампурів на 3000 Вт BITEK BT-8612 Шашличниця електрична побутова
Продавець: Kanctovar
1 969 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності40 замовлень
Артикул: 6624/EW
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 2 відгуків покупців для «Електрошашличниця вертикальна на 6 шампурів на 3000 Вт BITEK BT-8612 Шашличниця електрична побутова». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →🔍 Схожі товари
Більше →📋 Технічні характеристики
| Производитель | BiTEK |
| Страна производитель | Украина |
| Сфера использования | Для дома |
| Тип шашлычницы | Вертикальная |
| Форма | Цилиндрическая |
| Материал корпуса шашлычницы | Нержавеющая сталь |
| Расположение шампуров | Вертикальное |
| Вместимость шампуров | 6-10 (шт) |
| Автоматическое вращение шампуров | Да |
| Максимальная температура нагрева | 650 град. |
| Таймер | Да |
| Особенности | Шампура из нержавеющей стали, Комплектация чашами для сбора жира |
| Напряжение | 220 В |
| Потребляемая мощность | 3000 Вт |
| Состояние | Новое |
| Вес | 1.7 кг |
| Шампуры | 6 шт |
💬 Відгуки покупців (2)
2024-12-23
дякую,все добре.
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко зв'язались, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності2024-10-02




