
Електросковорода з регулюванням температури та антипригарним покриттям RAF R.5426 1500W
Продавець: Velotrend
1 399 ₴1 599 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності10 замовлень
Артикул: 5189/AND
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Електросковорода з регулюванням температури та антипригарним покриттям RAF R.5426 1500W». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →
ШІ 76Повербанк на 100 000 mAh зі швидким заряджанням і світлодіодною підсвіткою
ШІ 95Електропростирадло 160*120см 2 режими підігріву простирадло з підігрівом
ШІ 95Електропростирадло 160*180см 2 режими підігріву простирадла з підігрівом
ШІ 92Електропростирадло 160*90см 2 режими підігріву простирадла з підігрівом
📋 Технічні характеристики
| Производитель | RAF |
| Высота | 130 мм |
| Глубина | 310 мм |
| Наличие антипригарного покрытия | Да |
| Ненагревающиеся ручки | Да |
| Потребляемая мощность | 1500 Вт |
| Состояние | Новое |
| Терморегулятор | Да |
| Тип управления | Механическое |
| Ширина | 510 мм |
💬 Відгуки покупців (1)
2026-02-04
Якість обслуговування відмінна!
Переваги
Гарне обслуговування, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Товар був у наявності