
Електровелосипед двомісний і двигун 800 Вт зі швидкістю до 50 км/год Crosser CR-2 800W Чорний
Продавець: Velotrend
24 799 ₴26 999 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності10 замовлень
Артикул: СR-2 600w Ч
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Електровелосипед двомісний і двигун 800 Вт зі швидкістю до 50 км/год Crosser CR-2 800W Чорний». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →
ШІ 76Повербанк на 100 000 mAh зі швидким заряджанням і світлодіодною підсвіткою
ШІ 95Електропростирадло 160*120см 2 режими підігріву простирадло з підігрівом
ШІ 95Електропростирадло 160*180см 2 режими підігріву простирадла з підігрівом
ШІ 92Електропростирадло 160*90см 2 режими підігріву простирадла з підігрівом
📋 Технічні характеристики
| Производитель | Crosser |
| Вес | 74 кг |
| Возрастная группа | Взрослая |
| Высота рулевой стойки | 103 см |
| Диаметр колеса | 355 мм |
| Дистанция пробега | 60 км |
| Конструкция | Цельная |
| Максимальная нагрузка | 150 кг |
| Максимальная скорость | 50 км/ч |
| Материал рамы | Сталь |
| Мощность электродвигателя | 800 Вт |
| Особенности | Амортизатор, Ручной тормоз, Подножка |
| Рекомендуемая предельная скорость | 45 км/ч |
| Состояние | Новое |
| Цвет | Черный |
💬 Відгуки покупців (1)
2026-04-25
Инструкция в комплект не входит!!! Одна из батарей стояла не правильно. Если кому нужно, вот ссылка на зборку: В целом, работают быстро. Есть варианты оплаты, что радует, Цена актуальна. Отвечают четенько по габаритам посылки и примерной стоимости.
Переваги
Гарне обслуговування, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності