
Електрична домашня піч – духовка RAF R.5308R 3 в 1 з кавоваркою та гриль-сковородою
Продавець: Kanctovar
2 099 ₴3 099 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності20 замовлень
Артикул: R.5308R/208
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 2 відгуків покупців для «Електрична домашня піч – духовка RAF R.5308R 3 в 1 з кавоваркою та гриль-сковородою». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →📋 Технічні характеристики
| Производитель | RAF |
| Объем | 9 л |
| Тип управления | Механическое |
| Максимальная мощность печи | 1050 Вт |
| Гриль | Да |
| Конвекция | Нет |
| Состояние | Новое |
| Функция подогрева | Да |
| Внутреннее покрытие | нержавеющая сталь |
| Таймер | Да |
| Максимальное время установки таймера | 60 мин |
| Функция автоотключения | Да |
| Звуковой сигнал | Да |
| Дисплей | Нет |
| Терморегулятор | Да |
| Максимальная температура нагрева | 250 град. |
| Защита от перегрева | Да |
| Индикатор работы | Да |
| Количество противней в комплекте | 1 |
| Количество решеток в комплекте | 1 |
| Цвет корпуса | Черный |
| Высота | 210 мм |
| Ширина | 467 мм |
| Глубина | 280 мм |
| Вес | 4 кг |
💬 Відгуки покупців (2)
2024-02-14
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко зв'язались, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності2024-01-20
Переваги
Гарне обслуговування, Швидко зв'язались, Швидко відправили, Товар був у наявності


