
Електрична грілка для ніг до 60°, USB, 30х30см, Foot warmer / Електрогрілка для ніг / Килимок з підігрівом
Продавець: GoodChoise
279,23 ₴398,9 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності110 замовлень
Артикул: 234573983
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 9 відгуків покупців для «Електрична грілка для ніг до 60°, USB, 30х30см, Foot warmer / Електрогрілка для ніг / Килимок з підігрівом». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →
ШІ 72Комплект 2шт Кабель живлення для роутера з 5B до 12В від павербанка USB-DC / Шнур для вай фай роутера
ШІ 75Електрична щітка для прибирання 5в1 Magic Brush / Універсальна бездротова щітка з насадками для ванної
ШІ 80Портативний душ, 6000 мАг, MY-880 / Мобільний душ для кемпінгу / Душ з цифровим індикатором температури
ШІ 90Бездротовий масажер для шиї та плечей, з підігрівом, 10 режимів, USB / Електричний масажер для спини / Електромасажер
🔍 Схожі товари
Більше →
Інноваційна електрична грілка для рук JIEMEI перезаряджаєма теплова муфта, що перезаряджається Коричневий

Інноваційна електрична грілка для рук JIEMEI перезаряджаєма теплова муфта, що перезаряджається Сірий

Електрична грілка для ніг до 60°, USB, 30х30см, Foot warmer / Електрогрілка для ніг / Електрокилимок для ніг

Електрична грілка для ніг до 60°, USB + Термоноски жіночі 36-40р / Електрогрілка для ніг / Електрокилимок для ніг
📋 Технічні характеристики
| Тип грелки | Электрогрелка для ног |
| Функциональность электрогрелки | Обогрев |
| Функция автоотключения | Да |
| Машинная стирка | Нет |
| Длина шнура | 1.2 м |
| Питание | Сеть 12В |
| Потребляемая мощность | 9 Вт |
| Состояние | Новое |
| Длина | 300 мм |
| Ширина | 300 мм |
| Толщина | 25 мм |
💬 Відгуки покупців (9)
2026-03-29
Доброго дня! Щиро дякуємо вам за довіру та замовлення!
2026-02-26
2026-02-24
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності2026-02-20
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності2026-02-18
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності2026-02-11
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності2026-02-08
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності2026-01-23
Від замовлення до відправки пройшоа тиждень. Довелося дуже довго чекати відправку.
Переваги
Відправляли довше обіцяного2026-01-11
Грілка дуже сподобалася. Товар відправили швидко і гарне обслуговування. Дякую.
Переваги
Гарне обслуговування, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Товар був у наявності