
Електрична грілка з 9-рівневим регулюванням температури Сірий
Продавець: Mytorg
861,05 ₴1 013 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності10 замовлень
Артикул: 1015-160-00
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Електрична грілка з 9-рівневим регулюванням температури Сірий». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →🔍 Схожі товари
Більше →📋 Технічні характеристики
| Производитель | Bautech |
| Страна производитель | Китай |
| Длина | 580 мм |
| Количество температурных режимов | 9 |
| Максимальная температура нагрева | 51 град. |
| Машинная стирка | Нет |
| Минимальная температура нагрева | 28 град. |
| Питание | Сеть 220В |
| Потребляемая мощность | 75 Вт |
| Режим Турбо | Нет |
| Состояние | Новое |
| Съемный шнур питания | Да |
| Тип грелки | Электрогрелка для спины |
| Толщина | 5 мм |
| Функциональность электрогрелки | Обогрев |
| Функция автоотключения | Нет |
| Ширина | 290 мм |
💬 Відгуки покупців (1)
2026-02-20
Відправили швидко. Продавець ввічливий.
Переваги
Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності



