
Електрична кавомолка 600 Вт із чашею для зерен 60 г BITEK BT-6813
Продавець: Kanctovar
499 ₴599 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності130 замовлень
Артикул: 7123/EW
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 6 відгуків покупців для «Електрична кавомолка 600 Вт із чашею для зерен 60 г BITEK BT-6813». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →📋 Технічні характеристики
| Производитель | BiTEK |
| Назначение | Бытовое |
| Тип привода | Электропривод |
| Потребляемая мощность | 600 Вт |
| Объем контейнера для зерен | 60 г |
| Номинальное напряжение | 220 В |
| Материал | Нержавеющая сталь |
| Цвет корпуса | Нержавеющая сталь |
| Состояние | Новое |
| Источник питания | Электричество |
| Защита от перегрузок | Да |
| Высота | 170 мм |
| Ширина | 80 мм |
| Глубина | 90 мм |
| Вес | 0.65 кг |
💬 Відгуки покупців (6)
2025-01-22
Дякую ,все чудово. кавомолка працює,покупкою задоволена.
Переваги
Швидко зв'язались, Актуальна ціна, Товар був у наявності2024-03-08
Долго роздумували про доставку: з27.02 по 07.03.А замовленням задоволеный.
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко зв'язались, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності2023-12-02
Переваги
Гарне обслуговування, Швидко відправили2023-10-23
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко зв'язались, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності2023-09-12
Переваги
Актуальна ціна2023-08-24
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко зв'язались, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності


