
Електрична хлібопічка для домашнього випікання арабського хліба SuTai Maker D 35 см ST-5235
Продавець: Kanctovar
2 232 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності10 замовлень
Артикул: 117502/KL
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Електрична хлібопічка для домашнього випікання арабського хліба SuTai Maker D 35 см ST-5235». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →📋 Технічні характеристики
| Производитель | Sutai |
| Потребляемая мощность | 1800 Вт |
| Тип управления | Механическое |
| Максимальный вес выпечки | 3 кг |
| Регулировка веса выпечки | Нет |
| Форма выпечки | буханка, круглая |
| Замес теста | Нет |
| Отсрочка старта | Нет |
| Диспенсер для орехов, изюма | Нет |
| Состояние | Новое |
| Варенье | Нет |
| Высота | 200 мм |
| Ширина | 350 мм |
| Вес | 3.5 кг |
| Съемные формы для багетов | Нет |
| Прямоугольная форма для выпекания | Нет |
| Круглая форма для выпекания хлеба | Да |
| Мерная ложка | Нет |
| Мерный стакан | Нет |
| Емкость для йогурта | Нет |
| Емкость для сливочного масла | Нет |
| Книга рецептов | Нет |
💬 Відгуки покупців (1)
2025-06-28
Всім задоволенний і якістю товара, і обслуговуванням.
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності


