
Електрична машинка для видалення катишків Gemei GM-230
Продавець: Velotrend
299 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності60 замовлень
Артикул: 9770/EW
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Електрична машинка для видалення катишків Gemei GM-230». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →
ШІ 76Повербанк на 100 000 mAh зі швидким заряджанням і світлодіодною підсвіткою
ШІ 95Електропростирадло 160*120см 2 режими підігріву простирадло з підігрівом
ШІ 95Електропростирадло 160*180см 2 режими підігріву простирадла з підігрівом
ШІ 92Електропростирадло 160*90см 2 режими підігріву простирадла з підігрівом
🔍 Схожі товари
Більше →
Електричний пінцет для вищипування пір'я, з USB / Електрична машинка для видалення пір'я в птиці / Електричний вищипувач

Електрична машинка для приготування м'якого льоду XL-565, дробляча льоду ідеальна для дому та вечірок Лучшая цена

Акумуляторний пінцет для вищипування пір'я , з USB / Електрична машинка для для видалення пір'я у птиці

Електрична машинка для стрижки волосся Сірий
📋 Технічні характеристики
| Производитель | Gemei |
| Высота | 150 мм |
| Глубина | 57 мм |
| Защитная крышка для лезвий | Да |
| Защитная металлическая сетка | Да |
| Кнопка вкл./выкл. | Да |
| Материал корпуса | Пластик |
| Материал резервуара | Прозрачный пластик |
| Потребляемая мощность | 10 Вт |
| Состояние | Новое |
| Тип питания | Сеть 220 В |
| Цвет корпуса | Белый |
| Ширина | 70 мм |
| Щеточка для чистки | Да |
💬 Відгуки покупців (1)
2025-12-12
Посилочку отримала, дуже швидко .Машинка суперова рекомендую.
Переваги
Актуальна ціна