
Електрична новорічна гірлянда метеоритний дощ трубки бурульки 50см RD-110 колір ламп мікс
Продавець: Kanctovar
349 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності10 замовлень
Артикул: 14475/MG
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Електрична новорічна гірлянда метеоритний дощ трубки бурульки 50см RD-110 колір ламп мікс». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →🔍 Схожі товари
Більше →📋 Технічні характеристики
| Длина | 500 мм |
| Количество ламп | 8 шт |
| Максимальная рабочая температура | 40 град. |
| Минимальная рабочая температура | -40 град. |
| Напряжение | 220 В |
| Потребляемая мощность | 57 Вт |
| Режим работы | Динамический |
| Состояние | Новое |
| Тип питания | Сеть |
| Упаковка | Коробка |
| Форма лампочки | Метеоритный дождь |
| Цвет свечения | Мультиколор |
| Цветовая гамма | Белый |
💬 Відгуки покупців (1)
2023-12-24
Переваги
Гарне обслуговування




