
Електрична плита Domotec MS-5822 з 2 конфорками, потужність 2000 Вт, сірий корпус, компактна модель
Продавець: Primetorg
660,1 ₴709,78 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності80 замовлень
Артикул: 8908
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 4 відгуків покупців для «Електрична плита Domotec MS-5822 з 2 конфорками, потужність 2000 Вт, сірий корпус, компактна модель». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →📋 Технічні характеристики
| Производитель | Domotec |
| Вид плиты | Настольная |
| Варочная поверхность | электрическая |
| Покрытие варочной поверхности | эмаль |
| Тип управления | Механическое |
| Цвет корпуса | Серый |
| Страна производитель | Китай |
| Состояние | Новое |
| Общее количество конфорок | 2 |
| Потребляемая мощность | 2000 Вт |
| Таймер | Нет |
| Функция автоотключения | Нет |
| Звуковой сигнал | Нет |
| Терморегулятор | Да |
| Дисплей | Нет |
| Часы | Нет |
| Защита от детей | Нет |
| Защита от перегрева | Да |
| Крышка | Нет |
| Секция для посуды | Нет |
| Покрытие корпуса | эмалевая краска |
| Подсветка дисплея | Нет |
| Количество режимов работы | 5 |
| Возможность встраивания | Нет |
| Высота | 60 мм |
| Ширина | 430 мм |
| Глубина | 210 мм |
| Вес | 2.4 кг |
💬 Відгуки покупців (4)
2026-03-26
Дякую,все прийшло дуже швидко.Товар якісний.
Переваги
Гарне обслуговування, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності2026-02-28
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності2026-02-20
Уже використовую плитку. Поки що нарікань немає. Борщ вариться)Плитка хороша. Покупкою задоволена. Оплата частинами. А плиткою вже користуюсь! Ціна найдешевша, яку я тільки зустрічала на промі та розетці. Хто шукає "не за всі гроші", вам сюди!
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності2025-10-22
Продавеца не советую,отправил плиту товар с браком,доставку оплатить отказался.
Переваги
Товар не відповідав опису, Неввічливий продавець


