
Електрична рисоварка 1,8 літра з антипригарним покриттям та паровим котлом з харчового пластика.
Продавець: Vint
798 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності60 замовлень
Артикул: code1147
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 7 відгуків покупців для «Електрична рисоварка 1,8 літра з антипригарним покриттям та паровим котлом з харчового пластика.». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →🔍 Схожі товари
Більше →📋 Технічні характеристики
| Страна производитель | Китай |
| Voltage | 220V |
| Вес | 2 кг |
| ЖК-дисплей | Нет |
| Материал корпуса | Пластик |
| Мощность | 500 Вт |
| Наименование товара | Электрическая мультиварка с мощностью 500W и объемом 1.8 л |
| Объем | 1.8 л |
| Режим управления | Механический таймер управления |
| Способ нагрева | Обогрев поддона |
| Форма | Форма цилиндра |
| Функции | Приготовление риса, каши, супа, подогрев, сохранение тепла |
💬 Відгуки покупців (7)
2024-10-23
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко зв'язались, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності2024-10-11
дякую, якісне обслуговування
Переваги
Гарне обслуговування, Швидко зв'язались, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна2024-10-07
Переваги
Гарне обслуговування2024-10-07
Переваги
Актуальна ціна2024-10-01
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко зв'язались, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності2024-09-27
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко зв'язались, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності2024-09-18
Все на вищому рівні. Дякую .
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко зв'язались, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності


