
Електрична рисоварка 1.8л з антипригарним покриттям та функцією пароварки 600Вт
Продавець: Kanctovar
399 ₴599 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності110 замовлень
Артикул: 8012/GR
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 3 відгуків покупців для «Електрична рисоварка 1.8л з антипригарним покриттям та функцією пароварки 600Вт». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →📋 Технічні характеристики
| Назначение | Бытовое |
| Тип прибора | Рисоварка |
| Объем | 1.8 л |
| Тип управления | Механическое |
| Потребляемая мощность | 600 Вт |
| Материал корпуса | Пластик |
| Номинальное напряжение | 220 В |
| Цвет корпуса | Зеленый |
| Состояние | Новое |
| Высота | 190 мм |
| Ширина | 175 мм |
| Вес | 1 кг |
💬 Відгуки покупців (3)
2025-09-11
Кастрюлька вся поцарапана ніби нею вже користувалися
2025-03-28
2024-04-29
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальна ціна


