
Електрична турка (0,5л. 600 Вт.)
Продавець: Vint
265 ₴398 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності30 замовлень
Артикул: code953
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 5 відгуків покупців для «Електрична турка (0,5л. 600 Вт.)». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →📋 Технічні характеристики
| Объем | 500 мл |
| Диаметр дна | 97 мм |
| Высота | 125 мм |
| Страна производитель | Китай |
| Состояние | Новое |
| Материал | Нержавеющая сталь |
| Цвет | Белый, зеленый, серый, черный |
| Напряжение | 220-240 В |
| Мощность | 600 Вт |
| Комплектация | Электрическая кофеварка, инструкция, упаковка |
| Автоматическое отключение | Нет |
| Световой индикатор | Да |
| Тип используемого кофе | Молотый |
💬 Відгуки покупців (5)
2026-01-25
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко відправили, Актуальна ціна, Товар був у наявності2025-11-13
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності2025-07-19
Товар отримала,швидко відправили,все працює,все супер! Рекомендую!
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності2025-07-06
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності2025-03-10
Переваги
Швидко зв'язались, Швидко відправили, Актуальна ціна, Товар був у наявності


