
Електрична USB грілка для рук з графеновим нагрівачем 28.5х44.5см
Продавець: Velotrend
249 ₴449 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності90 замовлень
Артикул: 0215/МК
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 4 відгуків покупців для «Електрична USB грілка для рук з графеновим нагрівачем 28.5х44.5см». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →
ШІ 76Повербанк на 100 000 mAh зі швидким заряджанням і світлодіодною підсвіткою
ШІ 95Електропростирадло 160*120см 2 режими підігріву простирадло з підігрівом
ШІ 95Електропростирадло 160*180см 2 режими підігріву простирадла з підігрівом
ШІ 92Електропростирадло 160*90см 2 режими підігріву простирадла з підігрівом
📋 Технічні характеристики
| Вес | 135 г |
| Время нагрева | 3 мин |
| Длина | 44.5 мм |
| Питание | Сеть 220В |
| Потребляемая мощность | 10 Вт |
| Состояние | Новое |
| Съемный шнур питания | Да |
| Тип грелки | Электрогрелка для рук |
| Тип питания | USB |
| Функциональность электрогрелки | Обогрев |
| Ширина | 28.5 мм |
💬 Відгуки покупців (4)
2026-01-24
Купував для кота, гріє добре
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності2026-01-16
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності2025-12-25
Це скасування повністю моя помилка.
2025-12-25
Трохи не таке, як я очікувала.Але відправили швидко.І покупкою залишилася задоволена.Дякую.
Переваги
Гарне обслуговування, Швидко відправили, Актуальна ціна, Товар був у наявності