
Електрична верхівка на ялинку у вигляді Зірки розміром 19х19х4 см LED D-34 В упаковці 1 шт
Продавець: Kanctovar
199 ₴399 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності20 замовлень
Артикул: 98412/KL
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Електрична верхівка на ялинку у вигляді Зірки розміром 19х19х4 см LED D-34 В упаковці 1 шт». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →📋 Технічні характеристики
| Высота | 190 мм |
| Длина | 190 мм |
| Потребляемая мощность | 220 Вт |
| Режим работы | Динамический |
| Состояние | Новое |
| Тип освещения | Светодиодная фигура |
| Тип питания | Сеть |
| Упаковка | Коробка |
| Форма лампочки | Звездочка |
| Форма сечения | Круглая |
| Цвет свечения | RGB (разноцветный) |
| Цвет шнура питания | Прозрачный |
| Цветовая гамма | RGB |
| Ширина | 40 мм |
💬 Відгуки покупців (1)
2024-12-24
Все добреРекомендую
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко зв'язались, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності


