
Електричне двоспальне простирадло з підігрівом 180х150см BITEK BT-2109
Продавець: Velotrend
799 ₴1 150 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності40 замовлень
Артикул: 7566/EW
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Електричне двоспальне простирадло з підігрівом 180х150см BITEK BT-2109». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →
ШІ 76Повербанк на 100 000 mAh зі швидким заряджанням і світлодіодною підсвіткою
ШІ 95Електропростирадло 160*120см 2 режими підігріву простирадло з підігрівом
ШІ 95Електропростирадло 160*180см 2 режими підігріву простирадла з підігрівом
ШІ 92Електропростирадло 160*90см 2 режими підігріву простирадла з підігрівом
📋 Технічні характеристики
| Производитель | BiTEK |
| Длина | 180 см |
| Защита от перегрева | Да |
| Количество температурных режимов | 2 |
| Машинная стирка | Нет |
| Питание | Сеть 220В |
| Размер | Односпальный |
| Тип | Электрические одеяла |
| Функция автоотключения | Нет |
| Цвет | Разные цвета |
| Ширина | 150 см |
| Название прайс-листа | NP-20230103-BLANKET-G |
| Состояние | Новое |
💬 Відгуки покупців (1)
2026-02-13
Переваги
Гарне обслуговування