
Електричне простирадло односпальне 160х90см Турецьке на 2 режими роботи
Продавець: Kanctovar
499 ₴679 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності60 замовлень
Артикул: 160х90см
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 2 відгуків покупців для «Електричне простирадло односпальне 160х90см Турецьке на 2 режими роботи». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →📋 Технічні характеристики
| Производитель | ISITHAN |
| Страна производитель | Турция |
| Количество температурных режимов | 2 |
| Максимальная температура нагрева | 55 град. |
| Минимальная температура нагрева | 35 град. |
| Размер | Односпальный |
| Длина | 160 см |
| Ширина | 90 см |
| Машинная стирка | Нет |
| Функция автоотключения | Нет |
| Таймер | Нет |
| Питание | Сеть 220В |
| Потребляемая мощность | 80 Вт |
| Длина шнура | 1.5 м |
| Цвет | Разные цвета |
| Вес | 800 г |
| Тип | Электрические простыни |
💬 Відгуки покупців (2)
2025-12-13
2023-11-18
Переваги
Гарне обслуговування


