
Електричний чайник з нержавіючої сталі на 2.3 л 2000Вт RAF R.7883
Продавець: Kanctovar
399 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності10 замовлень
Артикул: 01795/D
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Електричний чайник з нержавіючої сталі на 2.3 л 2000Вт RAF R.7883». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →🔍 Схожі товари
Більше →
Стильний електричний чайник DOMOTEC MS-5029 2000W 2.3л Кухонний електричний чайник Зелений

Електричний чайник з корпусом з нержавіючої сталі ємністю 2 л BITEK BT-7001 2000Вт

Електрочайник компактний 1л, 1200Вт, SK-0808, Чорний / Чайник електричний / Електричний чайник з нержавіючої сталі

Дисковий електрочайник 1,7 л, 2200Вт, СВ 9210, Синій / Електричний чайник з нержавіючої сталі
📋 Технічні характеристики
| Производитель | RAF |
| Тип | Электрочайник |
| Объем | 2.3 л |
| Потребляемая мощность | 2000 Вт |
| Тип нагревательного элемента | Скрытый нагревательный элемент |
| Покрытие нагревательного элемента | покрытие из нержавеющей стали |
| Индикатор работы | Да |
| Функция автоотключения | Да |
| Материал корпуса | Пластик, Нержавеющая сталь |
| Цвет корпуса | Красный |
| Состояние | Новое |
| Автоотключение при отсутствии воды | Да |
| Фильтр | металлический |
| Звуковой сигнал | Нет |
| Подсветка чайника | Нет |
| Терморегулятор | Нет |
| Дисплей | Нет |
| Таймер | Нет |
| Длительное кипячение | Нет |
| Поворот на 360 градусов | Да |
| Блокировка крышки | Нет |
| Отсек для шнура | Да |
| Рисунок на корпусе | Нет |
| Высота | 240 мм |
| Ширина | 140 мм |
| Глубина | 100 мм |
| Бренд | RAF |
| Название прайс-листа | NP-20221217-KETTLE-R |
💬 Відгуки покупців (1)
2023-04-28
Гарний продавець? Отримала чайник працює відмінно, я задоволена. Дякую продавцеві!!
Переваги
Гарне обслуговування


