
Електричний дитячий шезлонг-гойдалка з москітною сіткою, пультом ДК та таймером Рожевий
Продавець: Kanctovar
2 999 ₴3 299 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності10 замовлень
Артикул: 0232/МК
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Електричний дитячий шезлонг-гойдалка з москітною сіткою, пультом ДК та таймером Рожевий». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →📋 Технічні характеристики
| Наличие ремней безопасности | Да |
| Скорость качания | 5 |
| Особенности | Мелодии, Игровые подвески, Ремни безопасности |
| Цвет | Розовый |
| Состояние | Новое |
| Пол | Унисекс |
| Тип | Кресло-качалка |
| Пульт дистанционного управления | Да |
| Максимально допустимая нагрузка | 15 кг |
| Контроль качания таймером | Да |
| Ширина | 600 мм |
| Глубина | 770 мм |
| Высота | 510 мм |
| Вес | 4 кг |
💬 Відгуки покупців (1)
2026-03-03
Дуже класна річ 😀рекомендую



