
Електричний горизонтальний тостер для хліба на 2 тости та 1000 Вт BITEK BT-263 Чорний
Продавець: Kanctovar
699 ₴819 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності100 замовлень
Артикул: 6848/EW
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Електричний горизонтальний тостер для хліба на 2 тости та 1000 Вт BITEK BT-263 Чорний». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →📋 Технічні характеристики
| Производитель | BiTEK |
| Назначение | Бытовое |
| Сфера использования | Fast-food, Уличная торговля |
| Вид профессионального тостера | Горизонтальный |
| Тип управления | Электронное |
| Количество тостов | 2 |
| Количество отделений | 2 |
| Регулировка степени обжаривания | Да |
| Источник питания | Электричество |
| Потребляемая мощность | 1000 Вт |
| Номинальное напряжение | 220 В |
| Цвет корпуса | Черный |
| Состояние | Новое |
| Кнопка отмены | Да |
| Материал корпуса | Пластик |
| Таймер | Нет |
| Поддон для крошек | Да |
| Высота | 150 мм |
| Ширина | 370 мм |
| Глубина | 115 мм |
💬 Відгуки покупців (1)
2024-03-19
Переваги
Гарне обслуговування


