
Електричний масажер Вібраційний ліфтинг масажер Компактний масажер від зморшок Ear Vibration ball
Продавець: Kanctovar
149 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності10 замовлень
Артикул: EVB-200/DT
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Електричний масажер Вібраційний ліфтинг масажер Компактний масажер від зморшок Ear Vibration ball». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →📋 Технічні характеристики
| Функциональность массажера | Вибрационный массаж |
| Область применения массажера | Лицо |
| Потребляемая мощность | 1.5 Вт |
| Тип питания | Батарейки, Аккумулятор |
| Количество массажных головок | 1 шт |
| Количество режимов интенсивности массажа | 1 |
| Количество насадок | 1 |
| Состояние | Новое |
| Тип элементов питания | AA |
| Влагозащищенный корпус | Да |
| Чехол для хранения и транспортировки | Да |
| Ширина | 25 мм |
| Длина | 12 см |
| Вес | 0.043 кг |
💬 Відгуки покупців (1)
2024-08-29
Все якісне! Рекомендую!
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко зв'язались, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності


