
Електричний млин для перцю та солі від батареек Сріблястий
Продавець: Big Lavka
280,5 ₴374 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності10 замовлень
Артикул: 2П1012-328-02
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 2 відгуків покупців для «Електричний млин для перцю та солі від батареек Сріблястий». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →🔍 Схожі товари
Більше →
Комплект 2 шт Електричний млин для спецій NJ-519 / Електромлин для солі, перцю на батарейках

Електричний млин для спецій 20х6,3 см, Spice bottle electronic, Чорний / Гравітаційний млин

Електричний млин для спецій NJ-519 / Електромлин для солі, перцю на батарейках / Електросільниця

Електричний млин для перцю та солі чорна
📋 Технічні характеристики
| Производитель | Bautech |
| Страна производитель | Китай |
| Высота | 210 мм |
| Диаметр | 46 мм |
| Материал | Пластик |
| Механизм | Металлический |
| Назначение | Для перца и соли |
| Подходит для мытья в посудомоечной машине | Нет |
| Регулировка степени помола | Да |
| Состояние | Новое |
| Тип мельницы | Электрическая |
| Цвет | Черный |
| Ширина | 54 мм |
| Тип питания | Батарейки ААА типа |
💬 Відгуки покупців (2)
2026-03-03
Переваги
Гарне обслуговування, Швидко відправили, Товар був у наявності2025-07-16
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко відправили, Актуальна ціна, Товар був у наявності


